Iniciatīvas “Latvijas skolas soma” ietvaros 21. maijā 1./2.a. 3.a, 4.a klašu skolēni kopā ar savām skolotājām devās uz Tērveti. Dienas galamērķis bija ekskursija Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē.
Skolēni dabas parkā piedzīvoja pasakainu dienu gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Saulīte sildīja, dabas ainavas priecēja, pasaku tēli laipni sagaidīja.
Tērvetes parkā skolēniem bija jāorientējas pēc kartes. Vispirms taka veda cauri Rūķu ciemam un, tad sekoja brauciens ar Pasaku bānīti līdz Zaļajai klasei. Zaļajā klasē ekskursanti piedalījās vides izglītības nodarbībā par Latvijas kokiem, dzīvniekiem, kukaiņiem. Skolēni rādīja labas zināšanas, citu starpā, pēc pēdām atpazina visus norādītos dzīvniekus. Secinājums- labi pastrādāts mācību stundās. Skolēniem izbrīnā iepletās acis apmeklējot Tauriņu māju. Tur varēja sastapt vairāk nekā 150- 250  eksotiskus tauriņus no dažādiem tropu mežiem no visas pasaules. Tauriņi bija dažādu krāsu, formu un izmēru. Kā pasakā!
Ekskursantiem diena Tērvetē izvērtās gan izzinoša un radoša, gan kā jauka atpūta. Pēc ekskursijas pārrunājot piedzīvoto, skolēnu atsauksmes bija tikai pozitīvas. Laba lieta ielikta “Skolas somā”!