SMU – skolēnu mācību uzņēmumi

Dāvanu saņemšanas prieks

Ar lielu sajūsmu un gandarījumu tika atvērtas dāvanas, kuras mūsu skolas skolēnu mācību uzņēmumi ieguva, piedaloties projektā “Skolēnu uzņēmējdarbības ideju konkursā.”

SMU tirgojas

Mūsējie SMU (skolēnu mācību uzņēmumi) februārī pabija gan Ventspilī, gan Kuldīgā.
Ziņu portālos varam lasīt rakstus par pilsētas tirdziņiem, kuros skolēni apgūst pārdošanas prasmes.
www.VENTASBALSS.lv “Varēja iegādāties dažādas preces un dāvanas”
www.kurzemnieks.lv “Skolēnu izdomai nav robežu”

Piedalāmies SMU Valentīndienas gadatirgū

11. februārī Kuldīgā t/c RIMI notika SMU Valentīndienas gadatirgus, kurā tirgojās un prezentēja sevi 48 skolēnu mācību uzņēmumi. Tirdziņā varēja iegādāties dažādas rotas, vannas bumbas un ziepes, cepumus, koka izstrādājumus, māla izstrādājumus un daudzas citas jaukas lietas ar ko iepriecināt sevi, savus draugus un radus. Tirdziņā piedalījās arī SMU no Pelču speciālās internātpamatskolas – attīstības centra – SMU “BRĪNUMRAUSIS”, SMU “CĒLKOKS” un SMU “GUDRAIS CEPUMS”. Viņiem šis tirdziņš bija veiksmīgs, jo nopelnija ne tikai naudu, bet arī balvas no žūrijas. SMU “GUDRAIS CEPUMS” ieguva nomināciju Inovatīvs produkts. SMU “CĒLKOKS” ieguva Swedbank simpātiju balvu Labākais stends.
Lepojamies ar šiem jauniešiem, kuri ar prieku un azartu darbojas skolēnu mācību uzņēmumā, lietderīgi izmanto savu brīvo laiku, prezentējot gan sevi, savu saražoto produktu un arī savu skolu.

SMU pasākums “CITS BAZĀRS” 2017

Sestdien, 9. decembrī, Rīgā T/C Domina Shopping notika skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) pasākums “CITS BAZĀRS”, kas pulcēja skolēnus no visas Latvijas, lai piedāvātu savu saražoto produkciju.
Pasākumam bija pieteikušies 350 skolēnu uzņēmumi no dažādām Latvijas pamatskolām, vidusskolām, Valsts ģimnāzijām, profesionālām vidusskolām, koledžām, tehnikumiem, bet iespēja pārstāvēt savu uzņēmumu bija tikai 169 labāko ideju autoriem. Starp tiem arī mūsu skolas skolēnu mācību uzņēmumi “Cēlkoks” un “Gudrais cepums”.
Rīgā, pasākuma laikā kompetenta žūrija vērtēja produktu kvalitāti, stendus, skolēnu sniegumu un piešķīra 7 nominācijas. Liels prieks un gandarījums, ka mūsu skolas abus SMU izvirzīja nominācijām. Gandarījums arī, ka iztirgoja visu SMU “Gudrā cepuma” produkciju un, ka pircēji bija ļoti ieinteresēti par mūsu zēnu gatavotajiem koka izstrādājumiem.
Lepojamies ar sasniegumiem Rīgā!
SMU “Cēlkoks” Rīgā pārstāvēja Armands Balodis, Nauris Dzintars, Edgars Bulis.
SMU “Gudrais cepums” Rīgā pārstāvēja Mairis Mitenbergs, Evija Aija Frijāre, Artuss Jansons.
Paldies skolotājiem Evijai Jakubovskai, Dacei Ribakai – Gluškovai, Ērikam Oficierim par atbalstu un ieguldīto darbu!

Arī mūsu SMU piedalījās Vislatvijas Ziemassvētku gadatirgū Rīgā TC Domina Shopping

Sestdien, 10.12.2016., Rīgā TC Domina Shopping notika SMU Vislatvijas Ziemassvētku gadatirgus. Kopā tajā piedalījās 164 skolēnu mācību uzņēmumi, kuri tirgoja sveces, dekorus, rotaslietas, dažādus koka izstrādājumus, cepures un šalles, galda spēles, kosmētika un citas iedvesmojošas Ziemassvētku dāvanas.
No Pelču speciālās internātpamatskolas – attīstības centra tajā piedalījās 3 uzņēmumi.
SMU “CĒLKOKS”, kurā darbojas Nauris Dzintars un Armands Balodis, viņi tirgoja koka izstrādājumus – maizes dēli, stampas, spēles un citas lietas.
SMU “GUDRAIS CEPUMS” – Evija Aija Frijāre un Mairis Mitenbergs tirgoja cepumus.
SMU “BRĪNUMRAUSIS” pārstāvēja Iveta Ļebedeva un Madara Cīze, meitenes tirgoja kustīgās rotaļlietas un somiņas.
Tā bija radošā gaisotnē, svētku noskaņā un jauku skolēnu, skolotāju sabiedrībā pavadīta diena.
Paldies jāsaka arī tiem, kas netika uz Rīgu, bet piedalījās produktu tapšanā – Markuss Lieljuksis (SMU “GUDRAIS CEPUMS”), Samanta Balode, Elizabete Baukerte, Vineta Dzintare, Gita Horste (SMU “BRĪNUMRAUSIS”). Paldies arī skolotājai Aritai Gribēnai, kas palīdzēja vizītkaršu, bukletu, cenu zīmju un reklāmu gatavošanā. Paldies logopēdei Adrijai Brantevicai, kas ieguldīja savu darbu un laiku kustīgo rotaļlietu tapšanā.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.