Pateikt vārdu “Paldies!” ir pavisam vienkārši, bet tajā pašā laikā šim vārdam piemīt liels spēks –tas iepriecina, iedvesmo un ļauj padarīt ikdienu un svētkus skaistākus visiem! 

Šogad, kā jau katru gadu mācību gada noslēgumā, teicām paldies mūsu skolas skolēniem, kuri visu gadu cītīgi mācījušies, piedalījušies sacensības un bijuši aktīvi skolas dzīves dalībnieki. Par “Skolas lepnumu – skolēnu” – tika atzīta Līga Vēmane.

Ikviens skolotājs mūsu vidū ir pelnījis saņemt pateicību par savu darbu. Bet šajā mācību gadā par “Skolas lepnumu – skolotāju” kļuva Rineta Ozolniece, kura savu darbu dara ar iejūtību, sirsnību un rūpēm par sev uzticētajiem skolēniem.

Par “Skolas lepnumu – tehnisko darbinieku” šogad tika godināta mūsu pavāre Skaidrīte Zignere. Paldies viņai par gardajām maltītēm!

Savā ikdienas dzīvē mums nākas sastapties ar dažādām situācijām, un dažreiz tās mēdz būt tik sarežģītas, ka vēl tikai viens solis un būtu jāzaudē paši tuvākie – sava ģimene. Bet mums katram līdzās ir savs sargeņģelis – un nereti tas ir cilvēka izskatā, kas atsūtīts, lai īstajā brīdī un īstajā vietā būtu klāt un … nosargātu. Šajā gadā kādam no mums līdzās bija veseli divi Eņģeļi – skolotājas Ieva Dēliņa un Zane Freija.

Paldies visiem, visiem – gan skolēniem, gan viņu vecākiem, gan skolotājiem, gan tehniskajiem darbiniekiem, ka padarījāt šo gadu tik labu, cik labs tas bija.