10. maijā aicinājām un gaidījām skolā māmiņas un sev vistuvākos cilvēkus, lai pateiktos, samīļotu un iepriecinātu ar sirsnīgām dziesmām, mīļiem vārdiem un raitu dejas soli koncertā “Mana sirds ir tavā azotē”, veltītu Mātes dienai.
Par to, ka skolēni bija sev mīļos cilvēkus īpaši gaidījuši, liecināja arī sarūpētās dāvaniņas. Kā, piemēram, 9.c klašu audzēkņi bija salasījuši kļavu ziedus, izžāvējuši un safasējuši glītos maisiņos, 4.a klases skolēni paši pagatavojuši puķu podiņus, iestādījuši krāšņas atraitnītes un katrs savai māmiņai sagatavojis video sveicienu, 8.a klase- pavasarīgus krūzīšu paliktnīšus un cepumus sirds formā, 5.a klase- pārsteidzošas foto kolāžas, 3.a klase- pašu gatavotas kartiņas ar pārsteigumu -mammas frizūras un tērpa atveidojumu bērna skatījumā un izpildījumā, 5.c klase- glītas tāfelītes un foto rāmīti ar savu foto.
Māmiņas priecājās par jauko koncertu, par savu bērnu priekšnesumiem un par mīļajām dāvaniņām. Kāda nenogurstoši filmēja bērna priekšnesumu, kāda jautri smaidīja par bērna atveidotajiem mammas zaļajiem matiem, kāda priecājas par ekskluzīvo tēju, kāda dāvaniņu aplūkoja, nevēlēdamās izjaukt glīto iesaiņojumu, kāda…vēl un vēl varētu turpināt. Pozitīvo emociju piepildītā diena neatstāja vienaldzīgos.
Paldies skolotājiem, kuri sagatavoja priekšnesumus un palīdzēja tapt dāvaniņām!