Skolēniem pirmā rudens brīvlaika diena, bet skolotāji gatavi pilnveidot savas prasmes, apgūt jaunas zināšanas. Viens no veidiem, kā to darīt ir pieredzes apmaiņa, tāpēc mūsu skolas skolotāji devās uz Rīgas 5. pamatskolu – attīstības centru, kuru paši dēvē kā Rīgas skolu meža vidū. Direktores vietniece metodiskajā darbā V. Ukase, programmas “59” metodiķe I. Gruzdiņa iepazīstināja ar mācību procesa organizēšanu “58” un “59” programmām, atbalsta iespējām skolēniem un tā organizēšanu, individuālo plānu veidošanu, skolotāju un atbalstu komandas sadarbību. Audiologopēde A. Bromulte dalījās ar savu pieredzi alternatīvajā un augmentatīvajā komunikācijā. Vērtīga bija ekskursija pa skolu, kas ļāva iepazīties ar šīs skolas vidi un gaisotni, tāpat bija vērtīgas sarunas ar pedagogiem par ikdienas darbu skolā ar izglītojamiem.

Ir daudz kopīga pedagoģiskajā darbībā ar Rīgas kolēģiem, bet bija noderīgi ieklausīties skolotāju pieredzē un ieraudzīt lietas, ko būtu vērts pārņemt, pamēģināt ieviest savā darbā.

Paldies skolotājiem, kuri dalījās pieredzē gan stāstot, gan rādot, gan atbildot uz jautājumiem.

Pēc ciemošanās Rīgas 5. pamatskolā – attīstības centrā, skolotāji devās ekskursijā uz Latvijas Nacionālo bibliotēku un tad jau mājupceļš, pārdomas un sarunas par pieredzēto.