Noslēgusies aktīva un svarīga nedēļa. No 5. līdz 9. martam skolā noritēja projektu nedēļa, kuras tēmas bija “Internets – draugs vai ienaidnieks” un “Domā zaļi”.
“Domājot zaļi”, skolēni mācījās šķirot atkritumus un izmantotām lietām centās piešķirt jaunu dzīvi. Tā tapa modes skate, PET pudeles pārvērtās par zīmuļu trauciņiem un par interesantiem traukiem, kur audzēt lokus, konfekšu kārbas pārtapa par gleznām, piena pakas par barotavām putniņiem. Klases telpā tapa ekostūrītis, skolēni mācījās gatavot veselīgus smūtijus, tapa pašu darinātas mīļmantiņas. Skolēni lēja ekoloģiskas sveces, koka klucīšos iestrādāja burtus, džinsa audumam piešķīra otro dzīvi, veidojot no tā rokassprādzes. No dažādiem dabas dotiem materiāliem pagatavoja  lielisku Sajūtu tāfelīti. Puiši pētīja elektrības rašanos, centās izprast kā darbojas vēja ģeneratori.
Tēmas “Internets – draugs vai ienaidnieks” ietvaros skolēni pārdomāja lietas, kuras jāņem vērā darbojoties ar datoru globālajā tīmeklī, izveidoja bukletus un ceļvedi interneta lietošanai, apkopoja padomus par šo tēmu. Skolēni apmeklēja “Kurzemes radio”, Ventspils Digitālo centru, Kuldīgas pašvaldības policiju, mobilo sakaru operatora Bite salonu, Kuldīgas novada bibliotēku un muzeju, veidoja video sižetus par atkarību no datora, anketēja un analizēja, iepazina jaunas interneta vietnes un mobilā telefona aplikācijas.

  1. kursa galdnieki patīkami pārsteidza 1. klases skolēnus, pasniedzot viņiem pašu gatavotu dāvanu “Mācies lasīt” – datora imitāciju no koka pamatnes ar magnētisku burtu klājumu. Puišu orģinālā ideja un izpildījums guva lielu atzinību un tūlīt tika iemēģināts.

Paldies gan skolēniem, gan skolotājiem par paveikto darbu. Projektu norises gaita un prezentācijas liecināja, ka izvirzītie mērķi un uzdevumi tika sasniegti. Vēl tikai darbs žūrijai, izvērtējot skolēnu veikumu un paziņojot projektu nedēļas rezultātus.