Ceturtdiena, 22. februāris, viena no visaukstākajām mēneša dienām, mūsu skolā pārvērtās par vasarīgi saulainu. Skolas zāli piepildīja saules dzeltenā krāsa un sirds siltums, kas staroja no cilvēkiem.
Jau piekto gadu ar dziesmām un teatrāliem uzvedumiem aizvadījām muzikāli radošo pašizpausmes festivālu “Saules stariņi”. Sagaidījām ciemiņus no Upesgrīvas, Cieceres, Stikliem, Liepājas, Mazirbes, Lažas, Tukuma, Valgales, Dzirciema un tālākos viesus no Zemgales novada Zālītes, kuri pie mums uz festivālu ieradās pirmo gadu un pie viena paplašinot pasākuma robežas, jo līdz šim festivāls pulcēja dalībniekus no Kurzemes novada.
Šogad pasākumam cauri vijās tēma par Latviju- tavu un manu. Latvijas kartē pēc katra priekšnesuma iemirdzējās pa saulītei. Priekšnesumi bija jauki, sirsnīgi un daudzveidīgi kā mūsu Latvija. Uzstājās dueti, ansambļi, tērpu teātris, bija gan instrumentāli, gan vokāli instrumentāli priekšnesumi. Festivālu kuplināja viesmākslinieki – Kuldīgas 2. vidusskolas meiteņu ansambļi “Kuldīgas Liesmiņas” un “Kuldīgas Dzirkstelītes”, J. Paipas vadībā.
Pēc koncerta skolas pagalmā gaidīja pārsteigums – dzelteno balonu “salūts”.
Noslēgumā priecājāmies ballītē, piedaloties latviešu tautas rotaļās un dejās.
Skanīgi un sirsnīgi pavadīta diena! Uz tikšanos nākamgad!
Paldies par komandas darbu, kas nodrošināja festivāla norisi!
L. Kuršinskai pasākuma “krustmātei”; I. Andersonei, kura parūpējās par noformējumu; V. Eidai par organizatorisko jautājumu kārtošanu ; I. Vērai pasākuma vadītājai un scenārija autorei jau piekto gadu; E. Eglītim par pasākuma apskaņošanu; A.Gerasimovičai, I. Sausserdei-Čīmai un 2., 3. kursa Pavāra palīgs audzēkņiem par saklātajiem kafijas galdiem; mūzikas skolotājām K. Valkovskai, S. Lugovskai, kuras sagatavoja mūsu skolēnu priekšnesumu un katram ikvienam, kas godprātīgi pildīja sev uzticētos pienākumus.