“Sporta laureāts” –  pasākums, kurš bija īpaši gaidīts sportiskāko skolēnu vidū un kurā godina un saka paldies skolēniem par cīņas sparu un sportiskiem sasniegumiem.
Pasākumā piedalījās īpašais goda viesis Sandis Prūsis bijušais Latvijas bobslejists, tagad Latvijas bobsleja izlases galvenais treneris. Bobslejists vairākkārtēji piedalījies Olimpiskajās spēlēs, pasaules čempionātos, saņēmis gada balvu “Labākais Latvijas treneris”, apbalvots ar Triju zvaigžņu ordeni. Sporta skolotājs Didzis Skuška izjautāja Sandi Prūsi un uzdeva jautājumus, kas interesēja skolēnus, piemēram, vai pēc kritiena nav bail braukt, vai pirms starta vajag daudz iesildīties, vai vajadzīgs režīms, kā ar dzeršanu un smēķēšanu, kādas sajūtas, kad vinnē.
Skolēni ar interesi ieklausījās slavenā sportista atbildēs, noskatījās videomateriālus par dažādām situācijām sportā un ar nepacietību gaidīja laureātu nosaukšanu.
Nominācijā “Pārvarējuši sevi” balvas ieguva 1.c, 2.c, 3.c, 4.c, 5.c, 7.ca, 7.cb, 9.c.
Nominācijā “Skolas sportiskākā klase” uzvarēja klase, kurai nepatīk zaudēt- 4. klase.
Nominācijās “Sportiskākā meitene” uzvarētāja Laila Rūmniece no 7. klases, “Sportiskākais zēns” 8. klases skolēns Raivis Zorenbergs.
Nomināciju “Gada cīnītājs” saņēma Kristaps Štreihfelds.
Apsveicam!
Skaļus aplausus, sakot paldies, skolēni veltīja visiem sporta skolotājiem Dacei Šteinbergai, Zanei Kapitanovai, Raivim Jansonam, Didzim Skuškam.
Paldies skolotājam Didzim par pasākuma organizēšanu un vadīšanu !