Desmit skolas sportiskie puiši vecumā līdz 15 gadiem no 21. līdz 26. oktobrim piedalījās starptautiskā piedzīvojuma nometnē “Labadaba”, kur dalībniekiem bija iespēja pilnveidot futbola spēles prasmes pasaulslavenā Spānijas futbola kluba “Real Madrid” treneru vadībā un piedalīties dažādās aktivitātēs. Sporta skolotājs Didzis Skuška, kurš kopā ar sporta skolotāju Raivi Jansonu pavadīja skolas grupu, atzina, ka nometne bija ļoti laba un skolēni nometnē bija ļoti labi.
Ko saka paši puiši? Visi kā viens, uz jautājumu, kas patika vislabāk, atbild, ka patika pilnīgi viss! Aicināti pastāstīt ko vairāk, zēni sāk ar to, ka ļoti patika trenēties futbolā, varēja iemācīties  ko jaunu, futbola trikus, jaunas spēles un nemaz nav bijis grūti. Jānis Jasukaitis stāsta par Rīgas Motormuzeja apmeklējumu un par aktivitāti, kurā piedalījies triku meistars. Trikus Jānis gribētu vēlreiz redzēt.  Krists Rūmnieks ar aizrautību stāsta par visu nometnē piedzīvoto, arī par ķīmijas eksperimentiem un kā katrs dalībnieks  eksperimentu laikā ticis pie saldējuma. Boulings puišiem ļoti paticis spēlēt, lielākā daļa to darīja pirmo reizi. Audzēkņiem gandarījums par sagādātajām skaistajām sporta formām ar uzdrukāto vārdu.
Visgrūtāk puišiem bija atbildēt uz jautājumu, kas nometnē varēja būt vēl labāk. Viņu skatījumā viss bija ļoti labi un, ja nu kas jāsaka, tad teiktu, lai treniņi ir vēl vairāk.
Uz jautājumu, vai skolēni vēlreiz gribētu piedalīties kādā nometnē, nemaz nejautājot kādā nometnē, atskanēja pārliecinošs daudzbalsīgs- jā!