Kā jau ierasts novembrī sapulcējas mazie un lielie skolas stāstnieki, lai klātesošos priecētu ar interesantiem stāstiem un savām stāstīšanas prasmēs.

Ko tik nevar izstāstīt – blēņu stāstus, pasakas un “pasaciņas”, zilus brīnumus un baltu patiesību.

Šajā reizē skatītāji dzirdēja latviešu tautasdziesmas pašu mazāko stāstnieku – Sintijas Alksnes, Ilzes Jansones, Toma Celmiņa un Oskara Maslabojeva  izpildījumā.

Pēc tam jau sekoja lielāki stāstnieki- Dzintars Kleins, Marta Freimane, Valts Mārtiņš Taurīte, Iveta Migliniece, Jolanta Vilka, Gabriels Bružis, Martins Šeketa, Estere Everita Vītoliņa, Maksis Galvenieks, Ieva Ibiņa, Roberts Kīnasts. Viņi pierunāja pilnas ausis par to, kā gāja lapsai ar pīpi, kāpēc zaķim īsa ļipa, kā dēls sievu meklēja un vēl visādas raibas lietas. Paldies visiem dalībniekiem par stāstiem un uzdrošināšanos – malači!

Žūrija lēma, ka uz konkursu Kuldīgā, kurš notiks 15. novembrī, dosies Maksis Galvenieks, Dzintars Kleins un Roberts Kīnasts. Apsveicam un turēsim īkšķus. Paldies skolotājām Laurai Jēkabsonei, Silvijai Ozolai, Ivetai Pucenai, kuras sagatavoja un atbalstīja stāstniekus.