26. februārī 3. VK kursa un 2.Mk audzēkņi dodas lielajā kvalifikācijas praksē, kura ilgs līdz 23. maijam. Tas nozīmē, ka mācību stundas beigušās. Jauniešus sagaida prakse, eksāmeni, izlaidums un tad jau lielā dzīve. Pirms jaunā posma sākuma tika noorganizēta sirsnīga kopā būšana ar 3.VK un 2.Mk kursu audzēkņiem 22. februāra pēcpusdienā – VPAC topošo absolventu žetonu pasniegšanas ceremonija.

Ar šo gadu skolā par jaunu tradīciju kļūst žetonu jeb piederības zīmes savai skolai pasniegšanas pasākums. Un šā gada treškursnieki ir pirmie, kuri saņem piemiņas zīmi ar skolas logo.

Pasākumā izskanēja vēlējumi un ceļavārdi no skolas direktores, skolotājām un sveicieni dziesmās, kuras izpildīja jaunākie skolas biedri.

Jauši vai nejauši pasākumā iemaldījies Vecais rūķis topošajiem absolventiem dāvināja dzīvei noderīgas mantas. Mājkalpotājiem tika putekļu lupatiņa ar kuru vienu reizi noslaukot vairs putekļi nekrājas. Virtuves strādnieki varēja priecāties par karoti, ar kuru maisot nekad un neviens ēdiens nepiedegs. Koksnes materiālu apstrādātājiem, lai būtu no kā pagatavot galdus, Grinčs (arī iemaldījies) atdeva savu nozagto egli, par kuru gan saņēmēji izteicās, ka tikai zobu bakstāmie vien tur varētu sanākt. 1. kursa audzēkņi puķu bērnu izskatā iepriecināja topošos absolventus ar krāsainiem baloniem.

Svinīgu un skolai piederīgu mirkli padarīja pasākuma noslēgumā kopīgi nodziedātā skolas himna.

Vai jaunieši nojauš kāda būs rītdiena? Kāda būs nākamā nedēļa, mēnesis…

Vēlam veiksmi un izturību!

Vairāk foto no pasākuma – https://www.facebook.com/viduskurzemespamatskola